CKPiU w Górze

• Kurs pedagogiczny
  • kursy
  • baner 5

• Zakończenie roku szkolnego 2016r.

Zakończenie III LO 2016r.
    Dla III LO

Zakończenie roku szkolnego 2017r.
    Dla klasy III LO

Zakończenie roku szkolnego 2017r.
    Dla klasy III LO

• Zakończenie roku szkolnego 2016r.

Zakończenie III LO 2016r.
    Dla III LO

Badania lekarskie dla słuchaczy CKPiU w Górze
Informuję, że badania u lekarza medycyny pracy (badania BHP) dla przyszłych słuchaczy Szkoły Policelanej dla Dorosłych odbędą się dnia 19.07.2018r. o godz. 10:00.

Ewaluacja zewnętrzna zakończona

BIBLIOTEKA
Proszę słuchaczy szkół dla dorosłych do 09.06.2018r. rozliczyć się z Biblioteką.

NOWY ZAWÓD W SZKOLE POLICEALNEJ
TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - nowy zawód w Szkole Policealnej

REKRUTACJA 2018/2019

KURS PEDAGOGICZNY
KURS PEDAGOGICZNY DLA INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

SZKOLENIE UCZNIÓW KL. II TECHNIK BUDOWNICTWA
06.02.2018r. w ramach praktycznej nauki zawodu odbyło się szkolenie dla uczniów kl. II Technikum Budownictwa z zakresu stosowania chemii budowlanej produkowanej przez firmę FAST z Zielonej Góry. Szkolenie przeprowadził Pan Roman Wójcik.

SZKOLENIE UCZNIÓW KL. II TECHNIK BUDOWNICTWA
19.12.2017r. w CKPiU w Górze odbyło się szkolenie uczniów kl. II technikum budownictwa w zakresie stosowania narzędzi budowlanych wyprodukowanych przez firmę Kubala Sp. z o.o.. Szkolenie przeprowadził Koordynator ds. sprzedaży Kubala sp. z o.o. Pan Ramin Hatamnejad.

Firma KUBALA wspiera Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze
W grudniu 2017r. CKPiU w Górze nawiązało współpracę z firmą Kubala Sp. z o.o. - producentem narzędzi budowlanych. Firma objęła Centrum Kształcenia Praktycznego w Górze swoim patronatem i wyposażyła stanowiska w narzędzia budowlane do prowadzenia praktycznej nauki zawodu w zawodzie Technik budownictwa. Koordynatorem współpracy z ramienia Centrum jest Pan Zbigniew Murawski.

SZKOLENIE - Technik Budownictwa
KREATYWNA SZKOŁA DEKORAL –SZKOLENIE. 7 listopada 2017r. uczniowie Zespołu Szkół w Górze z klasy I, II i III technikum w zawodzie Technik Budownictwa oraz nauczyciele uczący zawodu w tych klasach w tym nauczyciele praktycznej nauki zawodu wzięli udział w szkoleniu: "Aplikacje tynków i farb elewacyjnych”. Było to szkolenie w ramach programu „Kreatywna Szkoła DEKORAL”. Prowadzili je przedstawiciele Akademii Technicznej PPG Deco. Przypomnijmy, że firma PPG Deco Polska objęła swoim patronatem 20 szkół w Polsce, w tym naszą placówkę. W ramach patronatu oprócz cyklicznych szkoleń uczniów oraz nauczycieli, powstała także pracownia patronacka.

Kreatywna Szkoła DEKORAL

projekt kuwpg