16 marca 2017 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego gościła absolwentka naszej szkoły, aspirująca poetka, Anna Lisowiec.
Pani Ania opowiedziała zebranym gościom o tym, jak ważną rolę odegrała w jej życiu decyzja o wznowieniu nauki w CKPiU. Ze łzami w oczach wspominała zajęcia języka polskiego, na których omawiane były najpiękniejsze liryki. To doświadczenie pozwoliło Pani Ani uwierzyć we własne siły i spróbować przelać swoje uczucia na papier. Udało się! 10 lat po swoich debiutanckich potyczkach z poezją, dzisiaj możemy wczytywać się w jej piękne, liryczne wyznania o życiu, pasji, tęsknocie i miłości.

Słuchacze oraz zebrani goście z zaciekawieniem wsłuchiwali się w opowieści o rozdrożach życiowych, które tylko umocniły Panią Anię i dały jej motywację w dążeniu do celu.
Słuchacze skorzystali z obecności zaproszonego gościa i zaprezentowali swoją twórczość, która spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. W międzyczasie mogliśmy usłyszeć wiersze z dwóch tomików: Życie jak pajęcza nić oraz Dla Ciebie wszystkie moje skarby.
Całe spotkanie uwieczniliśmy na fotografiach.

Pani Ani Lisowiec dziękujemy za niesamowitą lekcję poezji!